SMAKO s.r.o.
Luleč
Luleč
683 03
Česká republika

IČ: 60727144
DIČ: CZ60727144

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 17085.
Telefon: +420 585222670
Fax: +420 585222644
E-mail: objednavky@proform.eu
www: www.smako.czAkrylová dvířka

Akrylová dvířka si za více jak desetiletou historii našla spoustu spokojených zákazníků a jsou bezesporu jedním z nejkvalitnějších materiálů s vysokolesklým povrchem současnosti.

Co je to vlastně akrylát?

Jedná se o ABS fólii potaženou akrylátem, který povrchu dodává jedinečné užitné vlastnosti:

  • Vynikající odolnost proti poškrábání
  • Odolnost vůči oděru
  • Po odstranění ochranného filmu není nutné leštění
  • Odolnost proti vlhkosti
  • Tepelná odolnost
  • Zvýšená odolnost proti UV záření
  • Vynikající chemická odolnost

Systém lepení PUR lepidlem

Hotová fólie je pak plošně lepena PUR (polyuretanovým) lepidlem na nosnou MDF desku buď jednostranně, kdy na druhou stranu je lepena bílá protitahová fólie a nebo na zakázku oboustranně. Mimo standardní sílu přibližně 19mm, která závisí na konkrétní barvě jsou dostupné také síly 9, 25, 40 a 50mm. Dostupné kombinace naleznete v konfigurátoru.

KONFIGURATOR

Udržitelnost

Zalisované desky řežeme na požadované rozměry a jako jedni z prvních lepíme tzv. bezespárovou technologií, kde díky použití PUR lepidlům je spára s šířkou pouhých 0,1 mm prakticky neviditelná. Díky tomu se zde nedrží žádná špína a velmi dobře se čistí.

Nejnovější trendy

Technologický vývoj a módní trendy posledních let rozšířily nabídku akrylových povrchů o metalické barvy ve vysokém lesku a o povrchy v hlubokém matu, který mimo výše uvedených vlastností ještě eliminuje nežádoucí otisky prstů a tím přispívá k uživatelskému komfortu.

KONFIGURATOR

Využití

Akrylová dvířka je možno aplikovat v celé nábytkářském spektru od kuchyní, koupelnového nábytku, obývacích stěn až po ložnice. S úspěchem je možno s ním obložit stěnu či použít na výstavbu exkluzivních veletržních stánků.

Úchytky

Stejně tak jako jiné typy dvířek je možno i akrylová doplnit všemi typy hliníkových narážecích úchytek v eloxovaném,nerezovém, ale i lakovaném provedení ideálně přizpůsobeném barvě dvířek. Samozřejmě včetně atypických délek.

Bezúchytková dvířka

Mimo to se nabízí specialita, tzv. bezúchytková dvířka s postformingovou hranou 30, 45 a nebo 90 stupňů, kdy šikmá hrana dvířka vytvoří prostor pro prsty a pohodlné otevření.